Astma przeciwwskazaniem do oddania krwi

Znalazłeś się na tym serwisie, najprawdopodobniej dlatego że szukasz odpowiedzi na pytanie Astma przeciwwskazaniem do oddania krwi. Na tym portalu znajdziesz odpowiedź na nie. Mamy nadzieje, że odpowiedź na pytanie Astma przeciwwskazaniem do oddania krwi rozwieje twoje wątpliwości.

Astmatycy zastanawiają się, dlaczego z astmą nie można oddawać krwi. W przypadku gdy astma nawraca lub często towarzyszy nam w codziennym życiu, wtedy nie możemy być dawcą krwi. Zagraża to życiu i zdrowiu osoby oddającej krew, ponieważ astma w połączeniu z utratą krwi może doprowadzić do niedotlenienia.

Przeczytałeś już całą odpowiedź na pytanie Astma przeciwwskazaniem do oddania krwi. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje w naszej stronie były zweryfikowane. Będziemy wdzięczni za propozycje co do odpowiedzi jak i całego strony internetowej. Jeśli poszukiwałeś więcej informacji niż tylko odpowiedź na pytanie Astma przeciwwskazaniem do oddania krwi to zachęcamy do zapoznania się z innymi informacjami na stronie.