Budowa jąder i wpływ podniecenia na produkcję plemników

Znalazłeś się na tym serwisie, najprawdopodobniej dlatego że poszukujesz odpowiedzi na pytanie Budowa jąder i wpływ podniecenia na produkcję plemników. Poniżej na stronie znajduję się odpowiedź na to pytanie. Bez zwątpienia odpowiedź na pytanie Budowa jąder i wpływ podniecenia na produkcję plemników rozwieje twoje wątpliwości.

Zastanawiasz się, dlaczego jądra bolą po podnieceniu? Dzieje się tak, ponieważ w nich znajdują się kanaliki nasienne, w których znajduje się męskie nasienie. Po podnieceniu, następuje zwiększenie produkcji spermy, która zaczyna się gromadzić w kanalikach. Zbyt wielkie nagromadzenie nasienia może powodować ból.

Poznałeś już odpowiedź na pytanie Budowa jąder i wpływ podniecenia na produkcję plemników. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby odpowiedzi na pytania w naszym serwisie były zweryfikowane. Jesteśmy bardzo wdzięczni za propozycje co do ulepszeń w odpowiedziach jak i całego serwisu. Jeśli poszukiwałeś więcej informacji niż tylko odpowiedź na pytanie Budowa jąder i wpływ podniecenia na produkcję plemników – proponuje zapoznać się z innymi artykułami.