Dlaczego bolą sutki?

Znalazłeś się na tej stronie, najprawdopodobniej dlatego że poszukujesz odpowiedzi na swoje pytanie Dlaczego bolą sutki?. Na tym portalu znajdziesz odpowiedź na nie. Nie mamy wątpliwości, że odpowiedź na pytanie Dlaczego bolą sutki? w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Dlaczego bolą sutki? Ponieważ u kobiety przed miesiączką następuje retencja wody w organizmie. Wynika to ze wzrostu stężenia hormonów płciowych. Wraz z nadejściem miesiączki kobiece piersi przestają być bolesne i obrzmiałe, a ból sutków ustępuje. Jeśli nie dochodzi natomiast do krwawienia miesiączkowego, ból piersi może być jedną z pierwszych oznak ciąży.

Przeczytałeś już całą odpowiedź na pytanie Dlaczego bolą sutki?. Postaraliśmy się, aby odpowiedzi na pytania w naszym serwisie były najwyższej jakości. Jesteśmy bardzo wdzięczni za propozycje co do odpowiedzi jak i całego strony internetowej. Jeżeli chciałeś wiedzieć więcej niż tylko odpowiedź na pytanie Dlaczego bolą sutki? – zapraszam do zapoznania się z innymi informacjami na stronie.