Dlaczego gospodarka kraju o małym udziale monopoli rozwija się cyklicznie?

Jesteś tu, ponieważ szukasz odpowiedzi na swoje pytanie Dlaczego gospodarka kraju o małym udziale monopoli rozwija się cyklicznie?. Na tej podstronie znajduję się odpowiedź na to pytanie. Nie mamy wątpliwości, że odpowiedź na pytanie Dlaczego gospodarka kraju o małym udziale monopoli rozwija się cyklicznie? rozwieje twoje wątpliwości.

Dlaczego gospodarka kraju o małym udziale monopoli rozwija się cyklicznie? Już Keynes zauważył że gospodarka kapitalistyczna, o małym udziale monopoli rozwija się cyklicznie. Dzieje się tak, ponieważ małą ilość monopolistycznych firm sprzyja szybkiemu rozwojowi, a w monopole mają to do siebie, że po cyklu wzrostów występuje spadek.

Przeczytałeś już całą odpowiedź na pytanie Dlaczego gospodarka kraju o małym udziale monopoli rozwija się cyklicznie?. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby odpowiedzi na pytania w naszym serwisie były zweryfikowane. Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie uwagi i wnioski co do ulepszeń w odpowiedziach jak i całego portalu. Jeżeli chciałeś wiedzieć więcej niż tylko odpowiedź na nurtujące się pytanie Dlaczego gospodarka kraju o małym udziale monopoli rozwija się cyklicznie? to proponuje zapoznać się z innymi artykułami.