Dlaczego w Fifie 16 nie ma Chorwacji?

Wszedłeś na tą stronę, dlatego że szukasz odpowiedzi na swoje pytanie Dlaczego w Fifie 16 nie ma Chorwacji?. Poniżej na stronie znajdziesz odpowiedź na nie. Bez zwątpienia odpowiedź na pytanie Dlaczego w Fifie 16 nie ma Chorwacji? rozwieje twoje wątpliwości.

Zapewne wiele osób zastanawiało się dlaczego w fifie 16 nie ma chorwacji. EA nie doszła do porozumienia z chorwackim związkiem piłki nożnej i jego szefem Davorem Sukerem, który zarządał zbyt wiele pieniędzy za prawa do reprezentacji. Ponieważ fifa stawia na jakość i realizm, nie można było zastąpić drużyny sztucznymi nazwiskami zawodników.

Poznałeś już odpowiedź na pytanie Dlaczego w Fifie 16 nie ma Chorwacji?. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby odpowiedzi na pytania w naszym serwisie były dobrej jakości. Jesteśmy bardzo wdzięczni za propozycje co do ulepszeń w odpowiedziach jak i całego strony internetowej. Jeśli poszukiwałeś więcej informacji niż tylko odpowiedź na pytanie Dlaczego w Fifie 16 nie ma Chorwacji? – proponuje zapoznać się z innymi naszymi artykułami.