Klawiaturowe triki

Czytasz ten tekst, ponieważ szukasz odpowiedzi na pytanie Klawiaturowe triki. Na tym portalu znajduję się odpowiedź na to pytanie. Nie mamy wątpliwości, że odpowiedź na pytanie Klawiaturowe triki rozwieje twoje wątpliwości.

Prawie każdy użytkownik komputera przez przypadek użył skrótu klawiaturowego zamieniającego kolejność klawiszy – pytamy się wtedy siebie sami: “dlaczego na klawiaturze zamiast y jest z”. Odpowiedź jest bardzo prosta – ponieważ przez przypadek użyliśmy kombinacji klawiszy “shift + ctrl”. Aby powrócić do poprzedniego stanu, należy ponownie użyć tej samej kombinacji klawiszy.

Przeczytałeś już całą odpowiedź na pytanie Klawiaturowe triki. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby odpowiedzi na pytania w naszym portalu były najwyższej jakości. Jesteśmy bardzo wdzięczni za propozycje co do ulepszeń w odpowiedziach jak i całego serwisu. Jeśli poszukiwałeś więcej informacji niż tylko odpowiedź na nurtujące się pytanie Klawiaturowe triki – zapraszam do zapoznania się z innymi naszymi pytaniami i odpowiedziami.