Skąd wzięła się punktacja w tenisie ziemnym?

Czytasz to, dlatego że szukasz odpowiedzi na pytanie Skąd wzięła się punktacja w tenisie ziemnym?. Poniżej na stronie znajduję się odpowiedź na to pytanie. Bez zwątpienia odpowiedź na pytanie Skąd wzięła się punktacja w tenisie ziemnym? rozwieje twoje wątpliwości.

W tenisie ziemnym mamy do czynienia z zupełnie inną punktacją niż w innych grach sportowych. Dlaczego jest taka punktacja w tenisie ziemnym? Tego nie wie nikt, jednak ta oryginalny sposób przyznawania punktów przyjął się i nikt nie odważył się nigdy go zmieniać. Na stałe wpisało się to już w tradycję tej dyscypliny.

Poznałeś już odpowiedź na pytanie Skąd wzięła się punktacja w tenisie ziemnym?. Postaraliśmy się, aby informacje w naszej stronie były najwyższej jakości. Będziemy wdzięczni za propozycje co do ulepszeń w odpowiedziach jak i całego serwisu. Jeśli poszukiwałeś więcej informacji niż tylko odpowiedź na nurtujące się pytanie Skąd wzięła się punktacja w tenisie ziemnym? to zachęcam do zapoznania się z innymi naszymi pytaniami i odpowiedziami.