Zanurzanie się łodzi podwodnej

Czytasz ten tekst, ponieważ szukasz odpowiedzi na pytanie Zanurzanie się łodzi podwodnej. Na tym portalu znajdziesz odpowiedź na nie. Bez zwątpienia odpowiedź na pytanie Zanurzanie się łodzi podwodnej rozwieje twoje wątpliwości.

To, dlaczego łódź podwodna zanurza się, zależy od budowy samego statku podwodnego. Składa się on z dwóch zbiorników – wewnętrznego walca wytrzymałego na ciśnienie i szczelnego, ponieważ wszelkie nieszczelności spowodowałyby dekompresję i wybuch podwodny, a także zewnętrznej opływowej powłoki, dzięki której łatwo jest sterować łodzią podwodną.

Poznałeś już odpowiedź na pytanie Zanurzanie się łodzi podwodnej. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje w naszym portalu były najwyższej jakości. Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie uwagi i wnioski co do ulepszeń w odpowiedziach jak i całego strony internetowej. Jeżeli chciałeś wiedzieć więcej niż tylko odpowiedź na nurtujące się pytanie Zanurzanie się łodzi podwodnej – zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi artykułami.